cryogenic.info

Vítáme Vás v novém CRYO světě

Ve světě s vyšší bezpečností, snížených nákladů a bezstarostných chvil


Motorsport

Kryogenní proces společnosti 300 Below mění tvář motorsportu. Dosahuje zvýšení výkonu motorů při snížení opotřebení. Tento nevratný proces zlepší strukturu v celém objemu materiálu a nikoliv pouze na povrchu, čímž dodá motoru stabilitu. Klienti z motorsportu používají kryogenní zpracování pro uvolnění napětí, stabilitu rozměrů, zvýšení otěruvzdornosti a životnosti částí motoru, ale i pro další vysoce namáhané součásti na podvozku. Delší životnost motoru, více koní, kratší čas oprav a nižší poruchovost, to jsou hlavní benefity kryogenního procesu  v tomto oboru.

Náš proces zlepší výkon a životnost motoru přeskupením atomů vlivem našeho patentovaného počítačově řízeného procesu zmrazování. Kryogenní zpracování včetně popouštění přichází s významným zvýšením odolnosti proti abrazivnímu opotřebení a obecně zvýšení trvanlivosti motoru, znamenající zlepšenou tahovou pevnost, houževnatost a stabilitu kovu jako takového. Tomuto napomáhá snížení vnitřních pnutí, která se v průběhu výroby součástky zvyšují. Pomáháme vytvořit motory rychlejší a nabízíme našim klientům významnou konkurenční výhodu oproti takto nezpracovávaným motorům.

Závodní týmy, které zatím neobjevily kryogenní proces, mají při závodech velkou nevýhodu oproti svým konkurentům využívající naší technologii a našeho týmu, který pracuje na rozvoji technologií každý den. Pokud se díváte na motosport v TV, tak pravděpodobně vidíte kryogenní zpracování v praxi. Závodní týmy v NASCAR, Indy 500 a další, všem těm dává pomocnou ruku společnost 300 Below. Prostřednictvím stávajících dohod o nezveřejnění konkrétních jmen týmů se zavazujeme, že je uchováme v utajení a nebudeme aktivně rozdmýchávat jejich vzájemnou konkurenci. Pochopitelně, že dodržujeme takovou politiku, abychom nediskriminovali jakýkoliv další obchod. V souladu s touto praxí nebudeme prozrazovat žádná tajemství, která jsme se v minulosti s našimi týmy naučili tak, abychom ohrozili jejich současný vývoj v jednotlivých soutěžích.